Son Dakika: WEB SİTESİ OLMAYANLARA FIRSAT
AnasayfaYazarlarMasajÜye KayıtÜye GirişEvlilikÇocuk DoktoruHostingWeb Tasarımİletişim
Online Ziyaretçi: kişi
Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş.Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. (vdf), 30 Aralık 1999 tarihinde, Volkswagen Financial Services AG'nin %51 ve Doğuş Grubu'nun %49 ortaklığında, Volkswagen Grubu'na bağlı Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Bentley, Scania; ayrıca Hyundai, Citroën, Kia, MG, Rover, Jaguar, Suzuki, Mazda, Subaru ve Harley Davidson, Derbi, Gilera, Moto Guzzi, Piaggio ve Vespa ile marka ayrımı gözetmeksizin DOD aracılığı ile 2. el araç müşterilerinin bütçe ve ödeme şartlarına uygun olarak her türlü mal ve hizmet alımını kredilendirmek üzere kurulmuş bir tüketici finansman şirketidir.

Volkswagen Financial Services A.G.'nin uluslararası bilgi donanımı ve Doğuş Grubu'nun otomotiv ve finans sektörlerindeki deneyimlerinin birleşimi ile vdf, tüketicilerine yeni ve farklı finansal seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler hakkında detaylı bilgi almak için vdf Ürünleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye yayılmış yetkili satıcılarda hizmet veren vdf ile tüketici, aracını ve kredisini tek noktadan, yani yetkili satıcıdan almanın rahatlığını yaşamaktadır. Tüm kredi işlemleri müşteriler adına yetkili satıcıdaki vdf yetkilisi tarafından yürütülmekte, kredi başvuruları Internet aracılığıyla anında vdf'ye aktarılarak hızla sonuçlandırılmaktadır. vdf, tek noktadan kredi hizmeti dışında tüketicilere başka avantajlar da sunmaktadır : Hızlı sonuç, rekabetçi faiz oranları, az prosedür gibi... Bu avantajlar hakkında detaylı bilgi almak için vdf Avantajları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

vdf ailesine katılmak ve şirketimizde kariyer basamaklarını tırmanmak arzusundaysanız İnsan Kaynakları bölümümüzü ziyaret ederek iş başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

İletişim

Telefon : (0212) 410 5 833
Faks : (0212) 365 64 00
E-mail : postakutusu@audifinans.com.tr
postakutusu@vdf.com.tr

Reklam Alanı

http://www.izmirkizlari.com/
http://www.minamerve.com.com/
http://www.disikus.net/
http://www.iyimasaj.net/
http://www.memebuyut.com/
http://www.ruyaarsivi.com/
http://www.doktorundunyasi.com/
http://www.alevidunyasi.com/
http://www.tabirci.com/
http://www.denizgezmis.name.tr/
http://www.muhsinyazicioglu.name.tr/
http://www.sehitlerolmez.com/
http://www.engellilerevleniyor.com/
http://www.yerelgundem.com/

Bu haber 17/09/2007 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu