Son Dakika: WEB SİTESİ OLMAYANLARA FIRSAT
AnasayfaYazarlarMasajÜye KayıtÜye GirişEvlilikÇocuk DoktoruHostingWeb Tasarımİletişim
Online Ziyaretçi: kişi
Banvit PiliçKesimhanemizin mevcut kapasitesi 16.000 adet/saat, yaklaşık 240.000 adet/gün piliç kesimidir. Bu kapasitesi ile Banvit Türkiye'de tek çatı altında en fazla üretimi gerçekleştirebilen kuruluş olma özelliğine sahiptir. Bugün mevcut kapasitenin %80'ı kullanılmaktadır.

Banvit pilicinin lezzeti ve güvenilirliği üretiminin her aşamasında gerçekleştirilen titiz kontrollerden kaynaklanmaktadır. Hijyen bir gıda işletmesinin en önemli sorumluluğudur. Bu sorumluluğun bilincinde olan işletmemizde hijyen kontrolleri işçi eli, ekipman ve kullanılan malzeme bazında yapılır. Kullanılan suyun uygunluğu kontrol edilir. Alınan hammadde, ambalaj kontrolden geçirilir. İşletmemizde 2 vardiya kesim, 1 vardiya temizlik yapılmaktadır. Öte yandan her gün yapılan temizlik ve dezenfeksiyonun etkinliği kalite güvence birimi tarafından kontrol edilir. Mikrobiyolojik ekimler yapılarak saptanan standartların dışına çıkılması engellenir. Ayrıca ürünlerin mikrobiyolojik florası belirlenir ve hijyene uygunluğu kontrol edilir.

Banvit'te teknolojik yeniliklerin takip edilmesi esastır. Yeni teknolojilerin uygulanmasında çevrenin önemi ilk sırada yer alır. Örneğin işletmemizde doğal gazı kullanılmaktadır. Bunu seçmemizdeki amaç fuel-oil, kömür gibi kirlilik yükü fazla olan yakıtlara kıyasla oldukça temiz bir yakıt olmasıdır. Kesimhanemizden çıkan atıklar da değerlendirilmektedir. Kesimhanenin atık suları arıtma tesisinde arıtıldıktan sonra düzenli olarak çıkış suyu değerleri kontrol edilmekte ve arıtılan suyun büyük bir kısmı bahçe sulama, yer temizliği gibi işlerde kullanılmaktadır. Arıtma tesisi çıkış suyu parametreleri ve baca gazı emisyon değerleri yönetmelikte belirtilen sınır değerlerin altındadır. Bu değerler uygun olduğu için Banvit hem deşarj hem de emisyon iznini alarak çevre konusunda ne kadar duyarlı bir şirket olduğunu ispatlamıştır.

İletişim

http://www.banvit.com.tr/

Balıkesir Asfaltı 8.km. Bandırma / Balıkesir

Tel: (0266) 733 86 00 Pbx
Faks: (0266) 733 86 18 Pbx
E-posta: bilgi@banvit.com

Tüketici Danışma Hattı

Ürünlerimiz veya üretimimize ilişkin bilgi almak veya görüşlerini
bildirmek isteyenler aşağıdaki telefon ve adreslerden şirketimize
ulaşabilirler.

Tel : 0800 297 94 94
Adres : P.K. 2 10201 Bandırma / Balıkesir

Reklam Alanı

http://www.izmirkizlari.com/
http://www.minamerve.com.com/
http://www.disikus.net/
http://www.iyimasaj.net/
http://www.memebuyut.com/
http://www.ruyaarsivi.com/
http://www.doktorundunyasi.com/
http://www.alevidunyasi.com/
http://www.tabirci.com/
http://www.denizgezmis.name.tr/
http://www.muhsinyazicioglu.name.tr/
http://www.sehitlerolmez.com/
http://www.engellilerevleniyor.com/
http://www.yerelgundem.com/

Bu haber 24/08/2007 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu