Son Dakika: WEB SİTESİ OLMAYANLARA FIRSAT
AnasayfaYazarlarMasajÜye KayıtÜye GirişEvlilikÇocuk DoktoruHostingWeb Tasarımİletişim
Online Ziyaretçi: kişi




2 Ayakkabı Alana, 1 Ayakkabı Bedava!!!



Flo konseptini ailenin tüm bireylerinin ayakkabı ihtiyacını karşılayan, onlara ekonomik açıdan uygun şartlar ve geniş bir ürün yelpazesi sunan bir mağazalar zinciri olarak tanımlayabiliriz.

2001 yılında Ziylan Grup içerisinde kurulan Flo, Türkiye'de ayakkabı marketi sisteminin öncülüğünü yapan bir mağazacılık sistemidir. 27'si kendisinin,13'i franchise olmak üzere Türkiye genelinde 40 mağazaya sahip. Binin üzerinde model ve renk seçeneğinin satışa sunulduğu FLO'larda günlük giyim ve abiye ayakkabılar dışında spor giyimin öncü markalarından Nike, Skechers, Dockers,Antis,Ationman, Antistatic,AzaleýaBottero,Bronx,Callaghan,Camel,Carmen,Delsey,Dice Kayek,Dockers,Elena,Filanto,Flexall CFA,Forester,Fluchos,Garamond,Helgar,Hummer,Imac,Jansport,JJ-Stiller,Joey Zaza,Kinetix,Klýn,Lorenzi,Lumberjack,Mustang,Mytrax,Ninja Turtles,Oxide,Panama Jack,Pedro Camino,Pierre Cardin,Polaris,Puma,Red Skin,Stonefly,Spýderman gibi dünya markaları ile kendi markası "FLO" ayakkabıları da yer almaktadır.

FLO, sadece ayakkabı ihtiyacını karşılamaya yönelik mağazalar zinciri değildir. Ayakkabılarınız için kullanacağınız bakım ürünleri, ayakkabınızı tamamlayan çanta, kemer ve deri giyimi, spor giyimi ve aksesuarları da tüketiciye sunmaktadır.

Flo, müşterilerine dünya modasını en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunmayı amaçlamaktadır. Flo'larda müşterilerin rahat, ferah bir ortamda eğitilmiş personel ile, ekonomik ürünler, ödeme kolaylıkları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet almaları hedeflenmiştir.

Müşterilerin kolay ulaşabileceği noktalarda yer alarak onlara yakın olmayı amaçlamıştır.

Satış sonrası müşteri memnuniyetine önem verilerek müsterilerin satın alınan ürünlerde karşılaşabileceği problemleri ile yakından ilgilenilmesi ve takip edilmesi sağlanmıştır.

Sürekli olarak sunduğu farklı ekonomik koşullar, indirim ve taksit kampanyaları outlet mağazaları ile müşterilere iyi ve ekonomik bir hizmet vermek hedeflenmektedir.

İletişim;

Mahmutbey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi No:24 K:3 Bağcılar/İstanbul

Tel:
0(212) 446 22 88 (pbx)

Fax:
0(212) 446 22 55

E-posta:
info@flo.com.tr
http://www.flo.com.tr

Reklam Alanı

http://www.izmirkizlari.com/
http://www.minamerve.com.com/
http://www.disikus.net/
http://www.iyimasaj.net/
http://www.memebuyut.com/
http://www.ruyaarsivi.com/
http://www.doktorundunyasi.com/
http://www.alevidunyasi.com/
http://www.tabirci.com/
http://www.denizgezmis.name.tr/
http://www.muhsinyazicioglu.name.tr/
http://www.sehitlerolmez.com/
http://www.engellilerevleniyor.com/
http://www.yerelgundem.com/

Bu haber 12/07/2007 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu

 
Sayfalar: 1